fbpx
O KLUBU GURMANOV
Marko Žagar Klub Gurmanov Skaručna

NAŠE POSLANSTVO

“Klub gurmanov Skaručna je društvo, ki si prizadeva ohraniti slovensko kulinarično dediščino. Ponuja vam možnost, da kuhanje vzljubite ali samo nadgradite svoje kuharske veščine. Medse si želimo čim več ljudi, ki spoštujejo slovenske kulinariko, cenijo naša vina in uživajo v slastni, domači hrani, pripravljeni iz živil lokalnih pridelovalcev.”

Marko Žagar

Člani se med seboj srečujemo na posebnih kuharskih dogodkih – Kulinarične Delavnice imenovanih Kulinarično doživetje, v starem domačem slovenskem gostilniškem ambientu, ki pooseblja duh slovenske kulinarične dediščine in običajev. Organiziramo izlete in ekskurzije po Sloveniji in tujini, kjer spoznavamo lokalno kulinariko in krajevne posebnosti. Poskušamo vina, hrano in navade tamkajšnjih ljudi. Izlet vselej zaključimo z izvrstno zabavo. Gre za prijetno druženje ob skupnem imenovalcu – pravi slovenski kulinariki. Preberite kaj o nas menijo gosti iz tujine.

Vabimo vas, da postanete član Kluba gurmanov Skaručna in koristite ugodnosti naših članov!

Raziščite Slovenijo  v vseh pogledih!